Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcenie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych.
 

ARCHIWUM INFORMACJI

www.obudzwrazliwosc.pl » informacje »


Mamy pierwszą szkołę w programie „Obudź wrażliwość” !!

Data dodania: 2014-02-21, godz:11:23:26


   Elbląg od 2012 roku z sukcesem wdraża program „Obudź wrażliwość” skierowany do przedsiębiorców różnych branż. Głównym motywem realizowanej kampanii społecznej jest zwrócenie uwagi na potrzeby kobiet w ciąży, matek z małymi dziećmi oraz samych dzieci poprzez aranżowanie... więcej »

Ekstra sklep w Lęborku

Data dodania: 2013-09-02, godz:14:28:17


Salon Be!Eko z Lęborka otrzymał certyfikat „Obudź wrażliwość”. Nie jest to przypadek. Zarówno obsługa jak i wystrój sklepu (kącik dla milusińskich, miejsce do przewijania małych dzieci) mogą stanowić wzór dla instytucji i miejsc publicznych w każdym... więcej »

Przybywa "wrażliwych" miast

Data dodania: 2013-08-30, godz:09:54:06


Lębork jest kolejnym miastem po Łebie i Elblągu, w którym realizowana jest kampania społeczna „Obudź wrażliwość”. W najbliższy piątek nastąpi wręczenie certyfikatu salonowi Be!Eko, który dołącza do naszej kampanii rozbudzania wrażliwości ukierunkowanej na dzieci i kobiety w... więcej »

O Piekarczyku co Elbląg uratował

Data dodania: 2013-07-22, godz:14:26:18


Wszyscy elblążanie znają legendę o Piekarczyku lub chociaż słyszeli o tym bohaterskim obrońcy Elbląga. Od jutra w punktach Informacji Turystycznej dostępny będzie komiks przybliżający postać naszego bohatera, który swoim czynem uchronił Elbląg przed najazdem krzyżackim. Oprócz legendy o dzielnym... więcej »

"Słoneczny Klub Mam" zaprasza

Data dodania: 2013-07-18, godz:15:26:14


W poniedziałek (22.07) zapraszamy na spotkanie „Słonecznego Klubu Mam”, który działa w Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej. Gośćmi będą  niezwykli, czteronożni przyjaciele i ich opiekunowie z Fundacji Psy Dzieciom. Spotkanie poświęcone kynoterapii (zwanej... więcej »

Podbijamy Polskę

Data dodania: 2013-06-18, godz:13:35:42


Z naszą kampanią byliśmy w Warszawie na Kongresie Kobiet. Wróciliśmy zmęczeni, ale z kontaktami, które w najbliższym czasie zaowocują. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.  więcej »

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.