Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcenie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych.
 

Mamy pierwszą szkołę w programie „Obudź wrażliwość” !!

Data dodania: 2014-02-21

www.obudzwrazliwosc.pl » informacje bieżace » Mamy pierwszą szkołę w programie „Obudź wrażliwość” !!


   Elbląg od 2012 roku z sukcesem wdraża program „Obudź wrażliwość” skierowany do przedsiębiorców różnych branż. Głównym motywem realizowanej kampanii społecznej jest zwrócenie uwagi na potrzeby kobiet w ciąży, matek z małymi dziećmi oraz samych dzieci poprzez aranżowanie otoczenia pod kątem ich potrzeb.


Szkołą podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego jest pierwszą szkołą w Elblągu, która dołączyła do kampanii „Obudź wrażliwość” i otrzymała certyfikat „Miejsce przyjazne dzieciom”. Posiada ona w ofercie swojego sklepiku szkolnego tylko zdrowe artykuły spożywcze i uwzględnia hasło: „stop cola & chipsy”.

 

"Cieszymy się z kolejnego otrzymanego certyfikatu, tym cenniejszego dla nas, że jesteśmy pierwszą i jak do tej pory jedyną szkołą, która zdobyła takie wyróżnienie. Placówka od wielu lat stawia na promowanie aktywności ruchowej, bezpieczeństwo i szeroko rozumiane zdrowie naszych uczniów".
Dyrektor szkoły
mgr Ewa Horbaczewska


Gratulujemy i czekamy na nowe zgłoszenia !!

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.