Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcenie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych.
 

Hotel "Łeba"***

www.obudzwrazliwosc.pl » HOTELE


Mapa z miejscami przyjaznymi dla dzieci i kobiet w ciąży, wzbogaciła się o kolejną lokalizacje.

Jak wyznaczać trendy w zakresie umiejętnego absorbowania czasu i wyzwalania kreatywności najmłodszych? Na to pytanie odpowiedź zna zespół Hotelu Łeba. Tylko tam dzieci odwiedzają profesjonalny klub fitness, gdzie pod okiem opiekunki oddają się kreatywnym zabawom. Rysują, malują, bawią się w basenie pełnym piłeczek. Rodzice mogą w tym czasie zająć się poprawianiem kondycji, mając na oku swoje pociechy. Wspomniany klub fitness to po części strefa dla najmłodszych, w której mogą one oddawać się zabawie.

Oczekiwanie na posiłek w restauracji to nierzadko sprawdzian cierpliwości dla rodziców oraz ich pociech. W hotelu Łeba ten problem wydaje się być rozwiązany. Kącik z zabawkami dla dzieci i menu w formie kolorowanki skutecznie absorbują dziecko, które zapomina o uciążliwym burczeniu w brzuszku. Nauka pływania w otwartym morzu to dość ryzykowna sprawa. Na basenie, pod okiem ratownika w specjalnie wydzielonej dla najmłodszych części, daje poczucie bezpieczeństwa i niemalże 100% pewności, że nic złego się nie stanie. Z wypoczynku nasza pociecha wróci z nową umiejętnością, a więc będzie okazja do „błyśnięcia” wśród kolegów i koleżanek w nowym roku szkolnym.

Hotel Łeba

ul. Nadmorska 9B

84-360 Łeba

tel.: +48 59 866 45 00
tel.: +48 59 866 45 01
fax: +48 59 866 45 45
http://www.hotelleba.pl

recepcja@hotelleba.pl

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.