Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcenie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych.
 

OW "Posejdon"

www.obudzwrazliwosc.pl » HOTELE


Ośrodek Wczasowy "Posejdon" to kolejny punkt na mapie miejsc przyjaznych dzieciom.

Ośrodek Wczasowy „Posejdon” położony jest na uboczu, z dala od zgiełku głównej ulicy. Który to był numer i jak ten domek, w którym są rodzice wyglądał – tak może pomyśleć Twoje dziecko podczas pierwszego dnia pobytu na urlopie, w każdym ośrodku, ale nie w Posejdonie. Każdy domek letniskowy, oprócz numerków, które nie chcą zapadać w pamięć, wyposażony jest w tabliczkę z namalowanym zwierzęciem. Jest więc domek „pod czarnym kotem”, „kogutem”, „jaszczurką”. Dzieciom łatwiej w pamięć zapadają kolorowe symbole, niż cyfry. Proste rozwiązanie, ale jakże skuteczne.

Dni w Posejdonie przebiegają najmłodszym pod znakiem zabaw z rówieśnikami na placu zabaw. W warsztacie plastycznym kredkami, pędzlem i farbą, pobudzana jest kreatywność. Jeśli chcemy wybrać formę aktywnego wypoczynku, nic nie stoi na przeszkodzie. Do dyspozycji są rowery ze sztywnym holem przygotowane specjalnie dla rodziców i dzieci.
Domki letniskowe wyposażone są w telewizor. Oprócz telewizji, od której chcemy przecież na urlopie uciec możemy oglądać w nim dzieci podczas zabawy. Ośrodek wyposażony jest w system monitoringu, co znacznie podnosi bezpieczeństwo najmłodszych, a o to przecież nam chodzi.

Ośrodek Wczasowy
Posejdon

ul. Nadmorska 13b
84-360 Łeba, woj.pomorskie
Tel.:+48 59 866 28 88
Fax.:+48 59 866 16 62
Kom.:+48 602 456 001 

http://www.posejdon.pl

posejdon@posejdon.pl

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.