Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej, zachęcenie do przystosowania wspólnej przestrzeni miejskiej dla dzieci oraz uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet ciężarnych.
 

Salon Be!Eko

www.obudzwrazliwosc.pl » SKLEPY


Salon Be!Eko z Lęborka otrzymał certyfikat „Obudź wrażliwość”. Nie jest to przypadek. Zarówno obsługa jak i wystrój sklepu (kącik dla milusińskich, miejsce do przewijania małych dzieci) mogą stanowić wzór dla instytucji i miejsc publicznych w każdym polskim mieście.

„Ekstra sklep” tak podpisał namalowany przez siebie obrazek, jednej z kilkuletnich klientów. – To najlepszy certyfikat, jakim możemy się pochwalić – mówi Magdalena Szarzyńska-Górska, właściciel sklepu. Salon posiada już całą „galerię” prac dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzają miejsce oferujące obuwie w tym korekcyjne i akcesoria dziecięce. Kącik wyposażony jest w kredki, kartki papieru, a nawet specjalną matę do rysowania, która przytwierdzona jest do jednej ze ścian. Przyjazna atmosfera budzi wśród najmłodszych kreatywność, czego odzwierciedleniem są prace zdobiące sklep.

Salon Be!Eko

ul. Handlowa 1/3
84-300 Lębork
tel. 697 079 729

http://www.facebook.com/pages/Salon-be-Eko/154082741422941

salonbeeko@gmail.com

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.